Back to top

PROJEKTNA SKUPINA HIŠE EVROPSKE ZGODOVINE

 

 

 

UPRAVA
Constanze ITZEL
Direktorica muzeja
Eva WAGNER
Pomočnica uprave
PEDAGOŠKE DEJAVNOSTI IN ZUNANJE SODELOVANJE
Ewa GOODMAN
Vodja oddelka za pedagoške dejavnosti in zunanje sodelovanje
Laurence BRAGARD
Muzejska pedagoginja
Teodora BRATU
Sodelavka za prireditve
Guido GERRICHHAUZEN
Muzejski pedagog
Maarten LELS
Sodelavec za rezervacije
Fengan LI
Vodja projekta (zun.)
Johan MOONENS
Vodja projekta (zun.)
Christian URL
Koordinator za zunanje sodelovanje
Pieterjan VAN LANGENHOVE
Pedagoški sodelavec
KOMUNICIRANJE IN PARTNERSTVA
Blandine SMILANSKY
Vodja službe za komuniciranje
Mark ARLESTRAND
Predstavnik za publikacije
Janos BARSANSZKI
Predstavnik za komuniciranje (zun.)
Catriona KEEVANS
Predstavnica za komuniciranje (zun.)
William PARKER-JENKINS
Tiskovni predstavnik (zun.)
Tessa RYAN
Predstavnica za odnose z javnostjo, zunanje sodelovanje in sodelovanje z institucijami
Tatiana TUMASHIK
Grafična oblikovalka (zun.)
Nicolas WITHOF
Grafični oblikovalec
KUSTODIATI
Andrea MORK
Vodja kustodiatov
Simina BĂDICĂ
Kustosinja
Kieran BURNS
Kustos
Perikles CHRISTODOULOU
Kustos
Christine DUPONT
Kustosinja
Stéphanie GONÇALVES
Pomočnica kustosa
Jitka MLSOVÁ CHMELÍKOVÁ
Kustosinja
Raluca NEAMU
Vodja projekta (zun.)
Philippe PEYREDIEU DU CHARLAT
Pomočnik kustosa
Ana SALVADOR
Vodja projekta (zun.)
Joanna URBANEK
Kustosinja
Jozef VAN HOVE
Pomočnik kustosa
ZBIRKE
Rocío DEL CASAR
Vodja zbirk
Allison BEARLY
Strokovna sodelavka za digitalne zbirke (zun.)
Vladimir ČAJKOVAC
Sodelavec za arhive in dokumentacijo
Hans DE WAEGENEER
Arhivar
Vasileios GALANAKOS
Konzervator in sodelavec za zbirke
Leticia MARTÍNEZ
Sodelavka za dokumentacijo (zun.)
Nathalie MINTEN
Konzervatorka in sodelavka za zbirke
Estela VALLEJO LATORRE
Sodelavka za arhiv (zun.)
TEHNIČNE SLUŽBE
Ron EVERS
Vodja tehnične službe
Marco BELLOCCHIO
Vodja osebja v nadstropju
Marc CLAEYS
Razvijalec digitalnih projektov (zun.)
Elza CSISZAR-KERTESZ
Sodelavka za finance
Etleva HABILI
Sodelavka za finance
Michel HUBAULT
Tehnični vodja
Cécile IGLESIAS GARCIA
Sodelavka za finance
Pirjo KEMPPAINEN
Pravna svetovalka
Efstathios KOLOVARIS
Strokovni sodelavec za aplikacije
Korana MATETIĆ
Sodelavka za finance
Ollivier ROCHER
Vodja osebja v nadstropju
Johnny VRIJENS
Strokovni sodelavec za aplikacije