Back to top

IT-TIM TA' DAR L-ISTORJA EWROPEA

ĠESTJONI
Constanze ITZEL
Direttriċi tal-Mużew
Eva WAGNER
Assistenta Maniġerjali
SERVIZZI TAT-TAGĦLIM U TA' KOMUNIKAZZJONI
Guido GERRICHHAUZEN
Kap tas-Servizzi tat-Tagħlim u ta' Komunikazzjoni
Laurence BRAGARD
Edukatriċi fil-Mużew
Teodora BRATU
Maniġer tal-Avvenimenti
Emma BUGELLI
Assistenta tal-Avvenimenti
Marc CLAEYS
Żviluppatur ta' Proġetti Diġitali (esxt)
Paul GRABENBERGER
Maniġer tal-Proġetti (ext)
Jorge Ruiz JIMÉNEZ
Maniġer tal-Proġetti (ext)
Jennifer POURROY WONG
Maniġer tal-Proġetti (ext)
Christian URL
Koordinatur tal-Komunikazzjoni
Pieterjan VAN LANGENHOVE
Assistent tat-Tagħlim
SERVIZZI KURATORJALI
Andrea MORK
Kap tas-Servizzi Kuratorjali
Simina BĂDICĂ
Kuratriċi
Kieran BURNS
Kuratur
Perikles CHRISTODOULOU
Kuratur
Christine DUPONT
Kuratriċi
Elena GARCIA CAFFARENA
Assistenta Kuratriċi (ext)
Stéphanie GONÇALVES
Assistenta Kuratriċi
Ewa GOODMAN
Kuratriċi
Jitka MLSOVÁ CHMELÍKOVÁ
Kuratriċi
Raluca NEAMU
Maniġer tal-Proġetti (ext)
Philippe PEYREDIEU DU CHARLAT
Assistent Kuratur
Libera PICCHIANTI
Assistenta Kuratriċi
Ana SALVADOR
Maniġer tal-Proġetti (ext)
Joanna URBANEK
Kuratriċi
Jozef VAN HOVE
Assistent Kuratur
IMMANIĠĠJAR TAL-KOLLEZZJONIJIET
Rocío DEL CASAR
Kap tal-Immaniġġjar tal-Kollezzjonijiet
Allison BEARLY
Speċjalista Diġitali tal-Kollezzjonijiet (ext)
Vladimir ČAJKOVAC
Reġistratur u Assistent tad-Dokumentazzjoni
Hans DE WAEGENEER
Registratur
Vasileios GALANAKOS
Konservatur u Assistent tal-Immaniġġjar tal-Kollezzjonijiet
Leticia MARTÍNEZ
Assistenta tad-Dokumentazzjoni
Nathalie MINTEN
Konservatriċi u Assistenta tal-Immaniġġjar tal-Kollezzjonijiet
Estela VALLEJO LATORRE
Assistenta Reġistratur (ext)
Iraida VISNAPU
Assistenta tad-Dokumentazzjoni (ext)
KOMUNIKAZZJONI U SĦUBIJI
Blandine SMILANSKY
Kap tas-Servizzi ta' Komunikazzjoni
Janos BARSANSZKI
Uffiċjal tal-Komunikazzjoni (ext)
Catriona KEEVANS
Uffiċjal tal-Komunikazzjoni (ext)
William PARKER-JENKINS
Uffiċjal tal-Istampa (ext)
George STYLIANOU
Uffiċjal għar-Relazzjonijiet Pubbliċi, Komunikazzjonijiet u relazzjonijiet Istituzzjonali
Tatiana TUMASHIK
Diżinjatriċi Grafika (ext)
Nicolas WITHOF
Diżinjatur Grafiku
SERVIZZI TAR-RIŻORSI
Ron EVERS
Kap tas-Servizzi tar-Riżorsi
Marco BELLOCCHIO
Superviżur tal-Persunal ta' Akkoljenza
Etleva HABILI
Assistenta Finanzjarja
Michel HUBAULT
Maniġer Tekniku
Cécile IGLESIAS GARCIA
Assistenta Finanzjarja
Efstathios KOLOVARIS
Maniġer tal-Faċilitajiet
Maarten LELS
Maniġer tas-Servizzi għall-Viżitaturi
Korana MATETIĆ
Assistenta Finanzjarja
Ollivier ROCHER
Superviżur tal-Persunal ta' Akkoljenza
Olaf SCHNEIDER
Administrator / Lecturer