Back to top

IT-TIM TA' DAR L-ISTORJA EWROPEA

ĠESTJONI
Constanze ITZEL
Direttriċi tal-Mużew
Eva WAGNER
Assistenta Maniġerjali
SERVIZZI TAT-TAGĦLIM U TA' KOMUNIKAZZJONI
Ewa GOODMAN
Kap tas-Servizzi tat-Tagħlim u ta' Komunikazzjoni
Laurence BRAGARD
Edukatriċi fil-Mużew
Teodora BRATU
Assistenta tal-Avvenimenti
Guido GERRICHHAUZEN
Edukatur fil-Mużew
Maarten LELS
Assistent tal-Prenotazzjonijiet
Fengan LI
Maniġer tal-Proġetti (ext)
Johan MOONENS
Maniġer tal-Proġetti (ext)
Christian URL
Koordinatur tal-Komunikazzjoni
Pieterjan VAN LANGENHOVE
Assistent tat-Tagħlim
KOMUNIKAZZJONI U SĦUBIJI
Blandine SMILANSKY
Kap tas-Servizzi ta' Komunikazzjoni
Mark ARLESTRAND
Uffiċjal tal-Pubblikazzjonijiet
Janos BARSANSZKI
Uffiċjal tal-Komunikazzjoni (ext)
Catriona KEEVANS
Uffiċjal tal-Komunikazzjoni (ext)
William PARKER-JENKINS
Uffiċjal tal-Istampa (ext)
Tessa RYAN
Uffiċjal għar-Relazzjonijiet Pubbliċi, Komunikazzjonijiet u relazzjonijiet Istituzzjonali
Tatiana TUMASHIK
Diżinjatriċi Grafika (ext)
Nicolas WITHOF
Diżinjatur Grafiku
SERVIZZI KURATORJALI
Andrea MORK
Kap tas-Servizzi Kuratorjali
Simina BĂDICĂ
Kuratriċi
Kieran BURNS
Kuratur
Perikles CHRISTODOULOU
Kuratur
Christine DUPONT
Kuratriċi
Stéphanie GONÇALVES
Assistenta Kuratriċi
Jitka MLSOVÁ CHMELÍKOVÁ
Kuratriċi
Raluca NEAMU
Maniġer tal-Proġetti (ext)
Philippe PEYREDIEU DU CHARLAT
Assistent Kuratur
Ana SALVADOR
Maniġer tal-Proġetti (ext)
Joanna URBANEK
Kuratriċi
Jozef VAN HOVE
Assistent Kuratur
IMMANIĠĠJAR TAL-KOLLEZZJONIJIET
Rocío DEL CASAR
Kap tal-Immaniġġjar tal-Kollezzjonijiet
Allison BEARLY
Speċjalista Diġitali tal-Kollezzjonijiet (ext)
Vladimir ČAJKOVAC
Reġistratur u Assistent tad-Dokumentazzjoni
Hans DE WAEGENEER
Registratur
Vasileios GALANAKOS
Konservatur u Assistent tal-Immaniġġjar tal-Kollezzjonijiet
Leticia MARTÍNEZ
Assistenta tad-Dokumentazzjoni (ext)
Nathalie MINTEN
Konservatriċi u Assistenta tal-Immaniġġjar tal-Kollezzjonijiet
Estela VALLEJO LATORRE
Assistenta Reġistratur (ext)
SERVIZZI TAR-RIŻORSI
Ron EVERS
Kap tas-Servizzi tar-Riżorsi
Marco BELLOCCHIO
Superviżur tal-Persunal ta' Akkoljenza
Marc CLAEYS
Żviluppatur ta' Proġetti Diġitali (esxt)
Elza CSISZAR-KERTESZ
Assistenta Finanzjarja
Etleva HABILI
Assistenta Finanzjarja
Michel HUBAULT
Maniġer Tekniku
Cécile IGLESIAS GARCIA
Assistenta Finanzjarja
Pirjo KEMPPAINEN
Konsulenta Legali
Efstathios KOLOVARIS
Maniġer tal-Faċilitajiet
Korana MATETIĆ
Assistenta Finanzjarja
Ollivier ROCHER
Superviżur tal-Persunal ta' Akkoljenza
Johnny VRIJENS
Applikazzjonijiet tal-ICT