Back to top

EKIPA KUĆE EUROPSKE POVIJESTI

UPRAVA
Constanze ITZEL
Ravnateljica muzeja
Eva WAGNER
Pomoćnica ravnatelja
SLUŽBA ZA EDUKACIJU I INFORMIRANJE
Ewa GOODMAN
Voditeljica Službe za edukaciju i informiranje
Laurence BRAGARD
Muzejska pedagoginja
Teodora BRATU
Asistentica za organizaciju događanja
Guido GERRICHHAUZEN
Muzejski pedagog
Maarten LELS
Asistent za rezervacije
Fengan LI
Voditeljica projekata (vanjska)
Johan MOONENS
Voditelj projekata (vanjski)
Christian URL
Koordinator za informiranje
Pieterjan VAN LANGENHOVE
Asistent za pedagoške aktivnosti
KOMUNIKACIJE I PARTNERSTVA
Blandine SMILANSKY
Voditeljica Službe za komunikacije
Mark ARLESTRAND
Službenik za publikacije
Janos BARSANSZKI
Službenik za komunikacije (vanjska)
Catriona KEEVANS
Službenica za komunikacije (vanjska)
William PARKER-JENKINS
Službenik za odnose s medijima (vanjski)
Tessa RYAN
Službenica za odnose s javnošću, informiranje i institucije
Tatiana TUMASHIK
Grafička dizajnerica (vanjska)
Nicolas WITHOF
Grafički dizajner
KUSTOSKA SLUŽBA
Andrea MORK
Voditeljica kustoske službe
Simina BĂDICĂ
Kustosica
Kieran BURNS
Kustos
Perikles CHRISTODOULOU
Kustos
Christine DUPONT
Kustosica
Stéphanie GONÇALVES
Asistentica kustosa
Jitka MLSOVÁ CHMELÍKOVÁ
Kustosica
Raluca NEAMU
Voditeljica projekata (vanjska)
Philippe PEYREDIEU DU CHARLAT
Asistent kustosa
Ana SALVADOR
Voditeljica projekata (vanjska)
Joanna URBANEK
Kustosica
Jozef VAN HOVE
Asistent kustosa
UPRAVLJANJE ZBIRKAMA
Rocío DEL CASAR
Voditeljica službe za upravljanje zbirkama
Allison BEARLY
Stručnjakinja za digitalne zbirke (vanjska)
Vladimir ČAJKOVAC
Arhivist i asistent za dokumentaciju
Hans DE WAEGENEER
Tajnik
Vasileios GALANAKOS
Konzervator i asistent Službe za upravljanje zbirkama
Leticia MARTÍNEZ
Asistentica dokumentarista (vanjska)
Nathalie MINTEN
Konzervatorica i asistentica Službe za upravljanje zbirkama
Estela VALLEJO LATORRE
Arhivska tehničarka (vanjska)
SLUŽBA ZA RESURSE
Ron EVERS
Voditelj Službe za resurse
Marco BELLOCCHIO
Nadzornik muzejskog osoblja
Marc CLAEYS
Programer digitalnih projekata (vanjski)
Elza CSISZAR-KERTESZ
Asistentica za financije
Etleva HABILI
Asistentica za financije
Michel HUBAULT
Tehnički upravitelj
Cécile IGLESIAS GARCIA
Asistentica za financije
Pirjo KEMPPAINEN
Pravna savjetnica
Efstathios KOLOVARIS
Upravitelj objekta
Korana MATETIĆ
Asistentica za financije
Ollivier ROCHER
Nadzornik muzejskog osoblja
Johnny VRIJENS
Aplikacije informacijskih i telekomunikacijskih tehnologija