Back to top

TÝM DOMU EVROPSKÝCH DĚJIN

VEDENÍ
Constanze ITZEL
ředitelka
Eva WAGNER
asistentka vedení
VZDĚLÁVÁNÍ
Ewa GOODMAN
vedoucí vzdělávacího oddělení
Laurence BRAGARD
hlavní pedagožka
Teodora BRATU
asistentka pro pořádání akcí
Guido GERRICHHAUZEN
hlavní pedagog
Maarten LELS
asistent pro rezervace
Fengan LI
projektová manažerka (externí)
Johan MOONENS
projektový manažer (externí)
Christian URL
koordinátor partnerských projektů
Pieterjan VAN LANGENHOVE
vzdělávací asistent
KOMUNIKACE A PARTNERSTVÍ
Blandine SMILANSKY
vedoucí oddělení pro komunikaci
Mark ARLESTRAND
publikační referent
Janos BARSANSZKI
komunikační referent (externí)
Catriona KEEVANS
komunikační referentka (externí)
William PARKER-JENKINS
tiskový pracovník (externí)
Tessa RYAN
specialistka na PR, propagaci a kontakt s institucemi
Tatiana TUMASHIK
grafická designérka (externí)
Nicolas WITHOF
grafický designér
KURÁTOŘI
Andrea MORK
vedoucí kurátorského oddělení
Simina BĂDICĂ
kurátorka
Kieran BURNS
kurátor
Perikles CHRISTODOULOU
kurátor
Christine DUPONT
kurátorka
Stéphanie GONÇALVES
asistentka kurátorů
Jitka MLSOVÁ CHMELÍKOVÁ
kurátorka
Raluca NEAMU
projektová manažerka (externí)
Philippe PEYREDIEU DU CHARLAT
asistent kurátorů
Ana SALVADOR
projektová manažerka (externí)
Joanna URBANEK
kurátorka
Jozef VAN HOVE
asistent kurátorů
SBÍRKY
Rocío DEL CASAR
vedoucí správy sbírek
Allison BEARLY
specialistka na digitalizaci sbírek (externí)
Vladimir ČAJKOVAC
asistent pro registr sbírek a dokumentaci
Hans DE WAEGENEER
registrář
Vasileios GALANAKOS
restaurátor a asistent správy sbírek
Leticia MARTÍNEZ
asistentka pro dokumentaci (externí)
Nathalie MINTEN
restaurátorka a asistentka správy sbírek
Estela VALLEJO LATORRE
asistentka pro registr sbírek (externí)
DOKUMENTACE
Ron EVERS
vedoucí dokumentačního oddělení
Marco BELLOCCHIO
vedoucí oddělení kustodů
Marc CLAEYS
vývojář digitálních projektů (externí)
Elza CSISZAR-KERTESZ
finanční asistentka
Etleva HABILI
finanční asistentka
Michel HUBAULT
technický manažer
Cécile IGLESIAS GARCIA
finanční asistentka
Pirjo KEMPPAINEN
právní poradkyně
Efstathios KOLOVARIS
správce budovy
Korana MATETIĆ
finanční asistentka
Ollivier ROCHER
vedoucí oddělení kustodů
Johnny VRIJENS
IKT aplikace